Takovej normální víkend

19. listopadu 2011 v 22:22 | black-ladybird |  Journalier choses/Denní zaležitosti
takže dneska a zítra jsem ve škole... dneska to bylo na jednu stranu dobrý a druhou děsný. Dobrý v tom smyslu, že i když ti lidi co tam jsou, jsou většinou o dost starší než já, tak jsem s něma dneska po roce co chodím na vysokou prohodila pár slov a taky jsem odpovídala když profesor pokládal otázky. Beru to jako úspěch. Na druhou stranu si stále víc uvědomuju a utvrzuje se, že k tomu nemám žádnej vztah, k tomu učivu ani k profesy .
Další věc je, že seminární práce musí mít praktickou část, což pro mě, která šla na vysokou rovnou pro střední a nemá žádnou zkušenost s podnikáním a právem je krapet problém. Navíc ještě do 22.12 musím udělat 3 až 4 zkoušky a to z Ústavního práva, Občansko-procesního, Občanského a pracovního, no bude to masakr, přitom se ještě připravovat na tsp a oborovky s francouzštiny, následující měsíc asi nebudu vědět kde mi hlava stojí, ještě jsem si vzpomněla, že musím napsat 2 seminární práce. A aby toho nebylo málo na celim patře školy smrdělo rozpoštědlo nebo nějakej lak na dřevo, takže mě z toho začala bolet hlava a pálit oči...
Měla bych jít spát., akorát je na mě brzo chodím spát podstatně později, jenže zítra vstávám 5.45 a když nebudu aspon trochu vyspaná tak budu protivná jak prdel a nebude se mnou řeč.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama