Sny

11. října 2011 v 9:33 | black-ladybird |  Journalier choses/Denní zaležitosti
sny, komu by se nezdáli? Jsou sny, které bych chtěla, aby se mi zdály ještě jednou naopak z některé bych nejraději ani nesnila. Po některých snech mi zbyte akorát pocit a z některých jako ten co se mi zdál dneska jsem překvapená.
Nevim jestli je to tím, že mám dneska narozeniny nebo čím to je, ale zdálo se mi o Sergejovy a Davčovy a to se mi jen tak nezdá.
Ten první mi vrtá hlavou víc, protože když se mi o něm zdálo naposledy byla jsem na střední a samozřejmě zamilovaná do něj, doba je už jinde a já už ho nemiluju nemělo by to cenu, protože se oženil loni a narodilo se mu dítě, bohužel pořád nevim jeslti je to kluk nebo holka... V tom snu co se mi zdál to byla holka jmenovala se Taťána a scháněl pro ni věci na lyžování, no nevim roční dítě jestli může lyžovat, ale sny jsou někdy bláznivé.
Ten druhej, o kterém se mi zdálo mi "ničíl" život poslední rok. Naštěstí jsem se z té pobláznivosti, zapomilovanosti dostala větou:"Sejde z očí, sejde z mysli"a je to tak neviděla jsem ho už víc jak rok a jelikož zastávám názor, že když chlap chce vidět ženskou tak si čas udělá kdykoliv a najde způsob jak se s ní vidět, no on to neuděl z toho vychází, že nemá zájem a tím i to, že je to ztáta času zabývat se někým kdo o mě nestojí. Ale i přesto všechno co ti dva pacholci mi provedli ve skutečném realném životě mám z toho snu dobrý pocit což se moc často nestává, když se mi většinou zdají nějaký bludy a noční můry. Možná kdyby se dal vrátit čas, tak bych chtěla jeden den ve druháku. Byl to super rok na střední.:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama