Konečně byt

17. září 2011 v 14:40 |  Journalier choses/Denní zaležitosti
Tak konečně jsme v Brně našly se segrou byt. Bohužel je nezařízený takže poslední týden neděláme nic jinačího než běháme po Brně a zháníme nábytek. Naštěstí zítra nám tam kamarád odveze ledničku a jednu skřínku tak tam aspoň něco bude.

Pak musíme do Ikei(nemám ji sice moc v lásce, ale na studijní léta to musí stačit) pro poličky, postele a matrace, nějaký lampičky a další doplňky. Samozřejmě se na to použijou prachy z letní brigády. A to jsem se chtěla z těch peněz obláknout ve Vaňkovce a koupit si novej objektiv.

Doufám, že soužití s dalšíma dvěma spolubydlícima bude v pohodě, protože matka jedné z nich vypadala dost děstě, a teď nemyslím vizáš, ale chování. Prodel si vozí ve velkým bouráku minimálně za mega a půl, ale dělá že nemá ani na rohlíky. Strašně lakomá ženská doufám, že taková nebude aji dcerunka.

Další věc, kterou jsem zjistila až po podepsání nájemní smlouvy je , že v našem pokoji není topení, takže doufám, že to jedno topení to je v dalším pokoi to vytopí, podle správce domu si nikdo nikdy nestěžoval. Tak uvidíme jaký to bude v zimě.

Plány na příští týden:
  1. Zítra: Naložit ledničku, skříňku a jet do Brna.
  2. Pondělí: 8 ráno příjde opravář zpravit okno, odpad v kuchyni a baterii k umyvadlu v koupelně pak zpátky do Vepřova naučit se francouzštinu a nezapomenou segře zaregistrovat tělocvik, páč na bytě ještě není net.
  3. Úterý: celkem asi klidný den, odpoledne kurz francouzštiny, večer se zbalit do Brně
  4. Středa: směr Brno, se segrou do Vaňkovky koupit v NANA NANU skleničky, hrnky, talířky a další věcičky, pak ještě do čajovky koupit zelený čaj.
  5. Čtvrtek: nevim asi nic zajímavýho max. zase nějaký nákupy typu kelímek na kartáčky do koupelny, podložka před sprchový kout atd.
  6. Pátek: nezapomenout na zápis ve škole, vyzvednout si seznam literatury a zaregistrovat si předměty.
  7. Sobota+Neděle: od 9.00- 17,20 škola
  8. Pondělí: celý scénář se opakuje:D doufám, že přežiju!
Až bude byt trochu zařízený dám jsem fotky.:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama