Štěstí se mi směje do očí!!!

11. července 2011 v 23:16 |  Journalier choses/Denní zaležitosti
je to tak vážně se mi směje štěstí do očí, když mi před 14 dny přišel dopis, že mě nevzali na vysokou, protože mi opět utekly oborový zkoušky o 5 bodů, myslela jsem, že mě nic horšího nemůže potkat. Omyl byl pravdou, může! Jak jsem tu psala o té svatbě, tak proběhla celkem v pohodě, obřad se teda konal asi o 2 hodiny později, ale nakonec si snoubenci, řekli své "ANO". To by nebyl problém, nafotila jsem asi 1300 fotek, domů dorazila v podnapilém stavu někdy kolem 2 ráno.
Další dva dny jsem strávila přebíráním fotek, upravovala jsem je, našla jsem tam opravdu nádherné fotky a to musím říct, že jsem improvizovala, protože svatba se přesunula úplně někam jinak něž měla být původně, jelikož celý den pršelo, takže místo kde to bylo jsem viděla poprvé v životě.
Fotky jsem vypálila na DVD udělala na něj obal s fotkou novomanželů, a v sobotu jim to jela předat. Celé dvě hodiny jsme se dívali na fotky, novomanželé byli, nadšení z toho jak ty fotky vyšli dobře. Pak přišel moment kdy jsem si měla říct o částku, tak jsem si řekla myslim si, slušnou částku, která není ani drahá ani nějak nepodceňuje moje focení. Prostě jsem si řekla o 3000. Novomanželé to přijali, ještě se ptali jestli jsem pevně rozhodnutá a nechci víc. Já jsem řekla, že mi ta částka vyhovuje. Fajn tak mi je dali, a já šla domů.
Nicméně asi tak za 2 hodiny mi volájí, že se na ty fotky ještě jednou dívali, a že se jim zdá, že nejsou moc dobré, a že se unáhlili s tou částkou, a že se ještě domluví, a že jim nějaký peníze budu muset vrátit!!! Já jsem nechápavě zavěsila, začala přemýšlet, co se stalo, že tak rychle obrátili? Samožřejmě jsem kvůli tomu celou noc nespala, protože moje hlava to nechtěla pochopit. Druhej den mi volají, že se teda rozhodly, že jim mám vrátit 2000.
Pěknej trapas si myslí, dám mi peníze a pak mi volat zpátky, že chtějí většinu částky zpátky.:D Podle mě se tohle nedělá, ale budiž chcou ty peníze tak jim je dám, ale ať mi už nikdy nevolají, že chtějí vyfotit! Ať si zaplatí profesionála, kterej stojí 14000 !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 empirestate empirestate | Web | 18. července 2011 v 11:34 | Reagovat

Kokoťřáci! Zničit je!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama