Štestí je jako šafrán

21. května 2011 v 18:14
Nevím čím to je, ale celý život jsem chtěla poznat ten pocit vítězství, to že člověk něco dokázal. A teď když jsem zjistila, že mě přijali zatím jen na Geologii na Masarykově univerzitě bych měla slavit, protože to znamená, že příští rok už nebudu muset být na soukromé vysoké, budu chodit do školy přes týden a nebudu muset trávit 20 hodin zavřená o víkendu v posloucházně a poslouchat něco co mě stejně nezajímá. Měla bych slavit, ale já to neumím, protože jsem si zvykla na prohru tu už umím snášet, vím jak na ni, umím se s ní vyrovnat, ale co s úspěchem?

Loni,je to přesně na den co jsem dostala maturitní vysvětčení, a co jsem byla "slavit" s třetinou třídy. Nevím jestli se dá považovat za oslavu, že jsem měla jedno pivo... ale možná to bylo tím, že neuspěch u zkoušek na vysokou zabil i tu poslední chuť něco slavit. Ten zabijáckej rok tím dnem skončil, skolčilo i kouzelné a úžasné období na střední.

Samozřejmě já mám radost, že jsem přijatá aspoň zatím na geologii, ale myslela jsem, že pocit štěstí bude aspoň tak silný jako posit zklamaní, a smutku. Bohužel se štěstím je to jako se šafránem. Je ho málo a je zatraceně drahý.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama