Londýn

4. dubna 2011 v 21:32 |  Voyages/Cestování


Londýn je dalším městem, které mě napsrosto uchvátilo. Bylo před dvěma lety přesně na den kdy jsem ho viděla naposled. Tajně doufám, že to nebyla moje poslední návštěva, protože Londýn je úplně jiný než Paříž a přesto mě dostal, památkami, svou historií, které je také patrná na každém rohu, svou multikulturností. A hlavně tím, že každýmu úplně fuk co máte na sobě, jestli to ladí, jeslti máte žluté, fialové, řůžové a nevim jako jinší barvu si člověk může dát na vlasy, ale tam je to všem jedno, každej si hledí pěkně svýho.

V Londýně jsem byla dvakrát takže návštěva v roce 2009 byla spíš taková odpočinková, člověk už má představu kde co je a kam může jít, která muzea jsou zdarma,a ve kterých se platí. Úpřímně mě mrzí, že jsem tam nemohli ztávit víc času, protože za prvé na Národní galerii potřebuje minimálně týden a za druhé nestihla jsem nakoupit na Oxford street.

Nevím proč, ale byla jsem jediná, která se při odjezdu nepřidala k houfnému názoru "jedem konečně domů". Já jsem byla pravej opak, já brečela, protože jsme jeli domů. Asi to bylo tím, že jsem se neměla na koho těšit domů, kromě rodičů a sestry. Tehdy jsem ještě nebyly se sestrou jedna duše, jedno tělo, teďka bez sebe neuděláme skoro ani krok.
Dalším důvodem bylo, že moje kamarádka Gabby se odstěhovala do Plzně a ostatní kamarádky mi lezly na nervy. Ony a jejich milostný problémy... Takže z toho snu, kterej začal Paříží a končíl Londýnem jsem se pěkně vrátila do reality zvané Česká republika.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabriela Gabriela | Web | 17. dubna 2011 v 17:19 | Reagovat

Však se ti třeba zase vrátím. :) A taky bych brečela při odjezdu z takového výletu.

2 black-ladybird black-ladybird | 18. dubna 2011 v 22:32 | Reagovat

no jo, kdo by nebrečel:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama