Kamarádství?

3. dubna 2011 v 21:20 |  Journalier choses/Denní zaležitosti
Kam se podělo kamarádství? Ještě loni touhle dobou jsem si myslela, že mám spoustu kamarádů, kteří se se mnou baví nejenom kvůli domácím úkolům nebo radějí při psaní testů. Pravda je taková, že po tom co většina třídy úspěšně odmaturovala a následně oslavila maturitním večírkem konec střední se rozprchla po celé ČR. Úpřímně si myslím, že se ani nikdo s nikým vidět moc nechce, protože většinu čtvrťáku jsme se jenom tak míjeli a většina měla na obličeji výraz "vlezte mi někam" nebo " nějak to tady přežít těch pár posledních měsíců".

Je to škoda, když jsem byli taková celkem fajn třída. Bohužel je to asi jenom můj názor, protože kdybych se zeptala někoho jiného z bývalé třídy tak by asi řekl, že to byla jenom velká přetvářka a každej se pomlouval.
To je další věc co mě mrzí, protože před měsícem jsem se viděla s kamarádkou a dozvěděla jsem se o sobě nemilé věci.

S kamarádkami, které se mnou nechodily na střední je to podobné jsou na svých vysněných vysokých školách a tam mají svoje úžasné kamarády, pařby a se mnou se vidí jednou za čas.

A proč to sem vůbec píšu, protože jsem si uvědomila, že už nikdy to nebude jako na střední a taky proto, že závidím kamarádkám, že dělají se svou třídou slučáky a dorazí tam vždycky většina nebo všichni což se u nás nestane.

Asi jsem naivní, ale myslela jsem, že na střední to bude jiné než na základce, kde se všichni nenáviděli a já jsem byla ráda, že jsem to ve zdraví přežila, že jsem se zbavila psychické šikany a ono ani na střední to nebylo růžové jak to vypadalo v prváku a ve druháku. Tedky se nikdo nepomlouval, všichni se bavili se všema a bylo tam dost zábavy. Na ty roky nikdy nezapomenu. Byly skvělé!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama