Vztah muži vs. ženy

16. února 2011 v 21:41 |  Journalier choses/Denní zaležitosti
tak si opět po dlouhé době píšu s jedním mým hodně dobrým kamarádem a napadla mě otázka "Jestli může být mezi mužem a ženou pouze přátelský vztah nebo je tam vždycky ta možnost, že se spolu vyspí?"

Podle mého tu ta možnost je, ale záleží na tom, jestli na to přistoupí oba dva. Můj dobrý kamarád mi prozradil, že muži berou tuto možnost v potaz vždycky.
Osobně si myslím, že jakmile se přátelství stane vztahem tak z něj uteče to kouzlo přátelství.

Jako příklad uvádím můj vztah k již zmiňovanému kamarádovi. My dva se známe už 11 let a ještě mezi námi nic nebylo a nebude teda, alespoň s mojí strany k němu. Je to můj nelepší mužský kamarád, ví o mě všechno a já vím všechno o něm. Můžu s ním mluvit otevřeně a upřímně, to s většinou mých kamarádek nemůžu, protože by to pochopily většinou jinak než jsem to myslela.
Prostě ženský všechno strašně komplikujou!

Další otázky, která mě napadá je "Jak rychle se dokáži muži zamilovat nebo okouzlit ženou?"
Jak jistě známo muži se nejdřív zamiluji do naší postavy, našim prsou, dlouhých štíhlích nohou, našich očí potom příjde na řadu inteligence až po dlouhé době se dá uvažovat o tom, že se jim líbí naše povaha.
Nějak pořád nemůžu příjít na to jestli jsou muži schopni bezmezně milovat nebo nás ženy berou jenom jako sexuální cíl a uspokojení chtíče.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama